Eghasr - مرجع نیازمندی ملک در مازندران
Eghasr - مرجع نیازمندی ملک در مازندران

ما که هستیم

مشاورین املاک قصر به وجود آورنده تارنمای Eghasr می باشد. با داشتن پروانه کسب و کار در رسته نمایشگاه داران از اتاق اصناف شهرستان عباس آباد و حساب کاربری مورد تایید توسط تارنمای ایران املاک، این واحد صنفی از سال 1386 کار خود را آغاز کرده است. برای برقراری ارتباط می توانید به صورت حضوری مطابق نشانی داده شده به دفتر ما مراجعه کنید یا از طریق شماره تماس، رایانامه و شبکه های اجتماعی انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

سیاست حفظ حریم خصوصی چیست؟

سیاست حفظ حریم شخصی در مورد چگونگی کاربرد و استفاده از اطلاعات شخصی شما به منظور انجام خدمات در تارنما، ابزارها، برنامه ‏ها، و خدمات Eghasr است. این سیاست، به طور کلی در تارنما و اپلیکیشن Eghasr  به کار برده می‏شود. با پذیرفتن سیاست حفظ حریم شخصی و شرایط ثبت نام کاربر، شما صراحتاً رضایت خود را با جمع‏ آوری، نگهداری، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود، مطابق با آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی توضیح داده شده، اعلام می‏کنید.

 

 اطلاعاتی که ممکن است در حین بازدید شما از تارنما و اپلیکیشن Eghasr جمع آوری کنیم:

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی از قبیل نشانی  ip  را که در فرم نظرات و بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم.

همچنین یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (که هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود.

رسانه

هرگونه تصویری که در تارنما و اپلیکیشن Eghasr بارگذاری شود در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

فرم‌های تماس

نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن، اطلاعات تماس، و (با توجه به خدمات استفاده شده) در بعضی مواقع، اطلاعات مالی، مانند شماره کارت اعتباری یا شماره حساب بانکی در سرورهای ما ذخیره می گردند.  

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در تارنما یا اپلیکیشن Eghasr، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت ۱ سال است.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا همان طوری رفتار می کنند که انگار بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است.

تجزیه و تحلیل

در صورت درخواست محاکم صالح قضایی، ممکن است برای شناسایی فردی خاص، اطلاعات آن فرد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

 

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

  شماره تماس شما تنها اطلاعاتی است که در Eghasr قرار میگیرد و آدرس ایمیلتان به هیچ وجه در دید عموم قرار نمی گیرد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر نظری را ثبت کنید کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

چنانچه قصد زدودن برخی از اطلاعات خود از روی تارنما و اپلیکیشن Eghasr را دارید می توانید درخواست خود را در این خصوص با ما مطرح کنید. چنانچه خواسته شما منع قانونی نداشته باشد این کار را انجام می دهیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

در پایان متذکر می شویم که ممکن است سیاست حفظ حریم شخصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این سیاست‏ها اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق مرکز پیام، اطلاع رسانی ‏های لازم در این خصوص انجام خواهد گرفت.

در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص بهبود قوانین حفظ حریم شخصی با راه های ارتباطی که در بخش “تماس با ما” ذکر گردیده است نظرات خود را بیان کنید.